Kosmetyki do makijażu Kim, Kourtney i Khloe Kardashian już w grudniu 2012!

Po środkach odchudzających, płytach z ćwiczeniami, urządzeniach do domowej depilacji czy kolekcji ubrań, tym razem siostry Kardashian stworzyły własną linię kosmetyków do makijażu. W tym roku odbędzie się premiera Khroma Beauty. Zainteresowani?

W lini Kardashians Kosmetics Kollection Khroma Beauty znajdą się produkty, dzięki którym można wykreować look w stylu Kim, Kourtney i Khloe – czyli sztuczne rzęsy, tusze do rzęs, rozświetlacze, błyszczyki, szminki w kolorach nude czy palety do makijażu – Kardazzle. Linia reklamowana jest jako „produkty do stworzenia perfekcyjnego makijażu z wysokiej jakości formułami i w przystępnych cenach.”

Siostry Kardashian malują się od 14 roku życia, a złota cera, mocne smoky eye i jasne usta to ich znaki rozpoznawcze. Twierdzą, że stworzenie linii makijażu było ich marzeniem. A produktami w ich stylu chcą dzielić się z każdą kobietą na świecie.

Zdjęcia: 1

Tagi: , , , ,

Newsletter

Zapisując się do newslettera potwierdzam, iż zapoznałam/em się z regulaminem i zgadzam się z jego postanowieniami.

Popularne

Zobacz także

O beautylovin.pl

Na Beautylovin.pl znajdziesz informacje o makijażu, włosach i pielęgnacji. Piszemy także o urodowych trendach, nowościach kosmetycznych, sposobach na urodę gwiazd i publikujemy recenzje kosmetyków.