Brytyjki chcą kupować kosmetyki, których używa Kate Middleton

Według badań portalu Feel Unique Brytyjki najchętniej kupują kosmetyki, których używa Kate Middleton. Ufają także kosmetycznemu gustowi Kate Moss, Victorii Beckham, Cary Delevigne i Kim Kardashian.

Kate Middleton – nowa ikona urody

Według badań przeprowadzonych przez Feel Unique, 30 procent Brytyjek chce kupować kosmetyki, których używa Kate Middleton.  Na drugim miejscu jest inna Kate – Moss (twarz Rimmel i kosmetyków do opalania St. Tropez). Po nich ikoną urody są Victoria Beckham i Cara Delevingne. Na piątym miejscu jest Kim Kardashian – pierwsza nie pochodząca z Wysp. Na dalszych miejscach uplasowały się: Angelina Jolie i Jennifer Aniston.

Redaktor naczelna portalu Feel Unique tłumaczy wyniki ankiety tym, że zarówno Kate Middleton, jak i Kate Moss reprezentują wizerunek nowoczesnej kobiety. Moss to imprezowa dziewczyna, a Middleton prezentuje wizerunek idealnej żony.

Sprawdź, jakimi kosmetykami Kate Middleton wykonała makijaż ślubny.

Zobacz, jakie kosmetyki zawsze ma przy sobie Cara Delevingne.

Kim Kardashian zawsze wygląda perfekcyjnie. Oto jej urodowe zasady.

Zdjęcie: 1

Tagi: , ,

Newsletter

Zapisując się do newslettera potwierdzam, iż zapoznałam/em się z regulaminem i zgadzam się z jego postanowieniami.

Popularne

Zobacz także

O beautylovin.pl

Na Beautylovin.pl znajdziesz informacje o makijażu, włosach i pielęgnacji. Piszemy także o urodowych trendach, nowościach kosmetycznych, sposobach na urodę gwiazd i publikujemy recenzje kosmetyków.