Charlotte Tilbury ma kolekcję kosmetyków

Fani Charlotte od lat czekali na jej kolekcję makijażu. Nie muszą czekać już dłużej, bo niedawno odbyła się premiera kolekcji makijażu i produktów do pielęgnacji skóry. Kolekcja jest dostępna w sklepie Selfridges Oxford Street.

Charlotte Tilbury – makijaż i pielęgnacja od beauty guru

„Przez cały czas byliśmy w kontakcie z naszymi potencjalnymi klientami, którzy sprawili, że kolekcja jest łatwa w użyciu dla każdego ” – mówi Charlotte i dodaje: „Wśród półek z kosmetykami łatwo się zgubić, dlatego nasze produkty mają instrukcję użycia i zostały zaprojektowane dla 10 typów kobiet, które zidentyfikowałam. Nigdy nie pomyślisz <co ja robię?> z tymi kosmetykami”

Tilbury podczas prac nad kosmetykami wykorzystała swoje dwudziestoletnie doświadczenie. To jedna z najbardziej znanych makijażystek gwiazd, autorka makijaży sesji zdjęciowych i makijaży z pokazów mody. To ona stoi za smoky eye Kristen Steward, makijażami Jennifer Lopez, Cary Delevingne, Kate Moss, wieloma okładkami Vogue.

Makijażystka nigdy nie chciała, żeby makijaż był zarezerwowany tylko dla nielicznych. „Wszyscy mają prawo, żeby dobrze wyglądać” – mówi. „Nie ma nikogo, nawet największej ikony makijażu, która nie wyglądała lepiej w makijażu. Jedny potrzebują więcej, inni mniej – ale każdy wygląda lepiej”

Źródło: 1

Zdjęcie: 2

Tagi: , , ,

Newsletter

Zapisując się do newslettera potwierdzam, iż zapoznałam/em się z regulaminem i zgadzam się z jego postanowieniami.

Popularne

Zobacz także

O beautylovin.pl

Na Beautylovin.pl znajdziesz informacje o makijażu, włosach i pielęgnacji. Piszemy także o urodowych trendach, nowościach kosmetycznych, sposobach na urodę gwiazd i publikujemy recenzje kosmetyków.