Max Factor Creme Puff świętuje 60 urodziny!

Wprowadzony na rynek w 1953 Creme Puff był pierwszym produktem typu ” wszystko w jednym” – połączeniem kremowej bazy, podkładu i pudru. Teraz, 60 lat później – tylko w Polsce co 3 minuty sprzedaje się jedna sztuka!

Kultowy puder prasowany Creme Puff świętuje 60 urodziny!

Wprowadzony na rynek w 1953, Creme Puff był pierwszym produktem typu ” wszystko w jednym” – połączeniem kremowej bazy, podkładu i pudru. Nakładało się go tak, jak puder sypki, ale trzymał się na skórze, jak podkład w kremie i dawał lepszy efekt wygładzenia niż oba produkty nałożone osobno.

Obecnie Creme Puff to jeden z najchętniej kupowanych pudrów prasowanych na świecie. Tylko w Polsce co 3 minuty sprzedaje się 1 sztuka! Przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, zapewnia idealne krycie, pomaga zatuszować drobne niedoskonałości cery i powoduje, że skóra nie świeci się i zachowuje matowy wygląd przez cały dzień. Creme Puff zawiera ponadto filtry przeciwsłoneczne, które zabezpieczają skórę przed szkodliwym wpływem promieniowania UV. Dostępny jest w pudełku z puszystą gąbką, którą dla zwiększenia siły krycia można zwilżyć przed nakładaniem pudru.

Z okazji urodzin marka Max Factor przygotowała niespodziankę dla wielbicielek tego produktu i stworzyła eksluzywne złote opakowanie.

Dostępne odcienie: Transculent, Nouveau beige, Sun frolic, Medium beige, Candle glow.

Max Factor Creme Puff cena: ok. 43 zł

Tagi: , , ,

Newsletter

Zapisując się do newslettera potwierdzam, iż zapoznałam/em się z regulaminem i zgadzam się z jego postanowieniami.

Popularne

Zobacz także

O beautylovin.pl

Na Beautylovin.pl znajdziesz informacje o makijażu, włosach i pielęgnacji. Piszemy także o urodowych trendach, nowościach kosmetycznych, sposobach na urodę gwiazd i publikujemy recenzje kosmetyków.