GoodSkin Labs Eyliplex-2 Lash Boosting Serum pobudza wzrost rzęs

GoodSkin Labs Eyliplex-2 Lash Boosting Serum to serum stymulujące wzrost rzęs. Wspomaga ten proces i sprawia, że rzęsy stają się wyraźnie dłuższe, grubsze i mocniejsze niż kiedykolwiek. I to już w 8 tygodni!

GoodSkin Labs Eyliplex-2 Lash Boosting Serum – mocne i długie rzęsy

Pobudza naturalny proces wzrostu rzęs sprawiając, że w ciągu zaledwie 8 tygodni różnica w długości, grubości i obfitości rzęs jest wyraźnie widoczna.

GoodSkin Labs Eyliplex-2 Lash Boosting Serum zawiera Patented Lash Growth Complex, opatentowany, oparty na naturalnych składnikach kompleks wydłuża, pogrubia, chroni , wzmacnia i odżywia rzęsy podkreślając jednocześnie ich blask.

W skład odżywki wchodzą:

  • keratyna (prosty aminokwas, który magazynuje energię we wszystkich komórkach),
  • karnityna (ułatwia przenikanie tłuszczy do komórek, a przez to zwiększa ilość energii w macierzy włosa, co skutkuje jego szybszym wzrostem),
  • adenozynomonofosforan (substancja mająca wpływ na spotęgowanie efektów większości procesów w organizmie),
  • dinukleotyd nikotynoamidoadeninowy (naturalnie występująca w organizmie substancja, która bierze bezpośredni udział w wytwarzaniu energii w komórkach),
  • aminokwasy – pomagają gromadzić energię konieczną do wzrostu włosów,
  • arginina – wspomaga przepływ krwi i gojenie. Obie te funkcje są niezbędne i wpływają na szybszy wzrost włosów, co skutkuje większą objętością rzęs. Arginina wspomaga tworzenie się komórek cebulki włosa,
  • naturalna celuloza – naturalny polimer, ktry tworzy warstwę ochronną dla mieszków włosowych i zapobiega wysychaniu,
  • pantenol – ma właściwości odżywcze, nabłyszcza rzęsy.

Jak stosować odżywkę?

Na umytą, suchą skórę nanieść cienką warstwę serum u nasady dolnych i górnych rzęs, rano i wieczorem (tak jak nakłada się płynny eyeliner). Serum jest odpowiednie dla osób noszących szkła kontaktowe. Testowane okulistycznie, dermatologicznie, bezzapachowe.

Cena: 164 zł/ 4,5 ml

Produkt dostępny wyłącznie w perfumeriach Douglas.

Tagi: , , ,

Newsletter

Zapisując się do newslettera potwierdzam, iż zapoznałam/em się z regulaminem i zgadzam się z jego postanowieniami.

Popularne

Zobacz także

O beautylovin.pl

Na Beautylovin.pl znajdziesz informacje o makijażu, włosach i pielęgnacji. Piszemy także o urodowych trendach, nowościach kosmetycznych, sposobach na urodę gwiazd i publikujemy recenzje kosmetyków.