Gosh Growth – serum stymulujące wzrost rzęs i tusz do rzęs

Marzysz o długich i gęstych rzęsach? Teraz możesz skorzystać z intensywnej 14 dniowej, opatentowanej terapii Gosh Growth. Ten dwustopniowy program: serum i tusz do rzęs odmienią spojrzenie.

Krok nr 1:

Kurację rozpoczynamy od regularnego stosowania Growth Serum. Aplikujemy je wieczorem, na oczyszczoną skórę, wzdłuż linii rzęs i rano jako bazę pod maskarę Growth. Precyzyjną aplikację umożliwi nam wyprofilowany, cieniutki pędzelek. Kosmetyk nie uczuli ani skóry, ani nie spowoduje potoku łez, gdyby przypadkiem dostał się do spojówki oka. Jak to możliwe? Produkt zawiera czyste, przyjazne nawet dla wrażliwego oka składniki.

Serum stosujemy regularnie przez dwa tygodnie. Pierwszym widocznym efektem jego skuteczności będą rzęsy uniesione ku górze. A wszystko to, za sprawą:

  • SymPeptideXLash – związku peptydowego o wysokim stężeniu 10%, który posiada udowodnione działanie aktywujące wzrost i wzmocnienie rzęs,
  • Follicusan (witamina B5, białko mleczne, witamina B8) w stężeniu 5%, który hamuje proces wypadania rzęs i wzmacnia je na całej długości,
  • Aminokwasy: acetylocysteiny i acetylometioniny wchodzące w skład mikstury, przyspieszają powstawanie niezbędnego budulca włosów, czyli keratyny.

Krok nr 2:

Growth Mascara zawiera kompleks proteinowy SymPeptideXLash aktywujący rzęsy do wzrostu oraz wzmacniający ich strukturę. Tusz aplikujemy zawsze po nałożeniu serum, a także wtedy kiedy mamy ochotę na pięknie podkreślone spojrzenie . Gumowa szczoteczka, o charakterystycznym spłaszczonym kształcie składa się z wypustek o różnej długości. Tego rodzaju zabieg gwarantuje dotarcie do każdej, nawet najkrótszej rzęsy i otulenie jej aktywnymi składnikami.

Ceny:

Growth serum: 55 zł

Growth mascara: ok. 50 zł

Tagi: , ,

Newsletter

Zapisując się do newslettera potwierdzam, iż zapoznałam/em się z regulaminem i zgadzam się z jego postanowieniami.

Popularne

Zobacz także

O beautylovin.pl

Na Beautylovin.pl znajdziesz informacje o makijażu, włosach i pielęgnacji. Piszemy także o urodowych trendach, nowościach kosmetycznych, sposobach na urodę gwiazd i publikujemy recenzje kosmetyków.