Got2be Volumania – mega objętość na lato

Got2be Volumania to nowa linia kosmetyków do włosów nadających objętość. Pianka, lakier i puder w spreju umożliwiają stworzenie modnej dużej fryzury bez sklejania włosów. Efekt seksownej objętości – gwarantowany!

Got2b Volumania – fryzura XXL

W linia got2b Volumania znajduje się:

  • Pianka got2be Volumania – łączy cechy lakieru do włosów, z korzyściami, które zapewnia pianka do włosów. Piankę w sprayu got2be volumania można aplikować na dwa sposoby: jak lakier – bezpośrednio u nasady włosów, albo jak piankę – wyciskając ją na dłoń, a następnie rozprowadzając ją na włosach. Jednak pierwszy sposób aplikacji jest skuteczniejszy, dzięki możliwości precyzyjnej aplikacji produktu. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej podkręcić objętość! Cena: ok. 20 zł.
  • Puder w spreju got2be Volumania – natychmiastowa objętość bez konieczności moczenia włosów? Sprawdzi się tutaj puder w sprayu! Formuła pudru zapewnia natychmiastowy efekt unoszenia płaskich włosów, nadając im seksowną objętość i wyjątkową teksturę. Wszystko za sprawą mączki ryżowej, która sprawia, że włosy stają się lekko szorstkie i nabierają dodatkowej objętości. Wystarczy spryskać włosy pudrem i wmasować. Cena: ok. 20 zł.
  • Lakier do włosów got2be Volumania – szybko i skutecznie utrwala fryzurę, a także dodaje jej mega objętości. Wszystko po to, aby w każdych warunkach – w czasie imprezy, randki, spotkania ze znajomymi, wyglądać oszałamiająco. Cena: ok. 20 zł.

Tagi: , , , ,

Newsletter

Zapisując się do newslettera potwierdzam, iż zapoznałam/em się z regulaminem i zgadzam się z jego postanowieniami.

Popularne

Zobacz także

O beautylovin.pl

Na Beautylovin.pl znajdziesz informacje o makijażu, włosach i pielęgnacji. Piszemy także o urodowych trendach, nowościach kosmetycznych, sposobach na urodę gwiazd i publikujemy recenzje kosmetyków.