Iwostin Re-Liftin Serum intensywnie korygujące zmarszczki

W odpowiedzi na potrzeby skóry po 40. roku życia Iwostin wzbogaciło linię Re-Liftin o Serum intensywnie korygujące zmarszczki, które dzięki zawartości lipopolimeru z wyciągu kory dębu działa liftingująco, odżywia i długotrwale nawilża.

Iwostin Re-Liftin Serum intensywnie korygujące zmarszczki z wyciągiem z kory dębu

Po 40. pojawia się coraz więcej objawów starzenia skóry, związanych ze spadkiem aktywności genów odpowiedzialnych za odnowę komórek. Warto w tym okresie wzmocnić codzienną pielęgnację przeciwstarzeniową preparatami w postaci serum, których skoncentrowana formuła wspiera odnowę komórkową, niweluje widoczne zmarszczki, wygładza i poprawia napięcie skóry.

Serum zawiera innowacyjny Suberlift w stężeniu 3% – opatentowany lipopolimer, otrzymywany z wyciągu kory dębu. Działa natychmiastowo dając widoczny efekt wygładzający i liftingujący (tworzy na powierzchni skóry mikrokrystaliczne cząsteczki w postaci filmu o wygładzających właściwościach). W serum znajdziesz także kompleks Re-Structure, czyli ceramidy, kwas hialuronowy, NNKT.

Cena: ok. 68 zł

Tagi: , , , ,

  • Kinia

    Mam serum Sorayi przeciwzmarszczkowe z kwasem hialuronowym z serii Hialuronowy Mikrozastrzyk. Idealnie nawilża, wygładza, twarz jest gładka w dotyku i moje kurze łapki mniejsze :), dzięki temu, że skóra jest lekko napięta.

Newsletter

Zapisując się do newslettera potwierdzam, iż zapoznałam/em się z regulaminem i zgadzam się z jego postanowieniami.

Popularne

Zobacz także

O beautylovin.pl

Na Beautylovin.pl znajdziesz informacje o makijażu, włosach i pielęgnacji. Piszemy także o urodowych trendach, nowościach kosmetycznych, sposobach na urodę gwiazd i publikujemy recenzje kosmetyków.