Cienie na miarę – Revlon ColorStay 16 Hour Eyeshadow Quad

Chcesz, żeby makijaż oka przetrwał cały dzień? Z zestawami cieni Revlon ColorStay 16 Hour pozostanie na swoim miejscu od rana i wytrzyma wieczorną imprezę. Dodatkowo pojemność cieni została dopasowana do tempa zużywania!

Smoky eye? To proste!

Zaleta cieni to nie tylko przedłużona trwałość, ale także nowy wygląd! Po przeprowadzeniu badań wśród konsumentów dotyczących używania poszczególnych odcieni i kombinacji kolorystycznych, marka Revlon postanowiła stworzyć paletę z różnymi wielkościami cieni, które zostały proporcjonalnie dopasowane do potrzeb makijażu. Jasny, bazowy odcień jest największy, a pozostałe kolory nieco mniejsze. Dodatkowo, na odwrocie każdego opakowania znajduje się ułatwiająca makijaż mapa kolorystyczna.

Do koloru, do wyboru

Gucci Westman, Dyrektor Artystyczna marki Revlon staranie skomponowała zestawy nowych barw, która składa się zarówno z najmodniejszych kolorów sezonu jak i klasycznych odcieni.

Kolory: Precocious (510), Adventurous (515), Siren (525), Seductive (530), Inspired (540), Attitude (545), Enchanted (550) oraz Bombshell (565

Cena: 57,50 zł

Zdjęcie, źródło: informacje prasowe.

Tagi: , ,

Newsletter

Zapisując się do newslettera potwierdzam, iż zapoznałam/em się z regulaminem i zgadzam się z jego postanowieniami.

Popularne

Zobacz także

O beautylovin.pl

Na Beautylovin.pl znajdziesz informacje o makijażu, włosach i pielęgnacji. Piszemy także o urodowych trendach, nowościach kosmetycznych, sposobach na urodę gwiazd i publikujemy recenzje kosmetyków.