Maybelline New York Colorama – lakiery do paznokci w nasyconych kolorach

Metaliczne, klasyczne czy perłowe? Teraz nie musisz wybierać! Maybelline Colorama to nowa linia lakierów w ponad 30 kolorach! Naprawdę intensywnych i trwałych!

Garderoba dla paznokci

Kiedyś kobiety podążając za najnowszymi trendami były zmuszone rewidować swoją garderobę co sezon. Dziś prezentują najnowsze trendy na swoich paznokciach, dzięki modnym kolorom lakierów! Znajdziesz je w kolekcji Colorama. Ich kolor jest czysty, nasycony, wielowymiarowy. Tak tłumaczy proces powstania linii Ram Hariharan, Kierownik Działu Badań i Innowacji Maybelliene New York – „Naszym celem było stworzenie linii modnych odcieni, które zapewnią intensywne kolory i unikalne konsystencje. Mieszając barwniki o wysokiej intensywności z przezroczystą bazą mogliśmy zwiększyć efekt koloru w każdej buteleczce, oferując konsumentkom idealny efekt na paznokciach.”

Lakier ma szeroki pędzelek, który ułatwia aplikację. Jest odporny na odpryski i kruszenie i wytrzymuje na paznokciach do 7 dni.

Colorama to trzy efekty manicure’u: klasyczny, metaliczny i perłowy. Nie wiesz, jaki wybrać? Sprawdź, które kolory są najmodniejsze w tym sezonie.

Cena: ok. 10 zł.

 

 

 

 

Tagi: , , , , , ,

Newsletter

Zapisując się do newslettera potwierdzam, iż zapoznałam/em się z regulaminem i zgadzam się z jego postanowieniami.

Popularne

Zobacz także

O beautylovin.pl

Na Beautylovin.pl znajdziesz informacje o makijażu, włosach i pielęgnacji. Piszemy także o urodowych trendach, nowościach kosmetycznych, sposobach na urodę gwiazd i publikujemy recenzje kosmetyków.