Smokey Eye według Bobbi Brown – nowa kredka do oczu i tusz do rzęs

Jeśli mowa o kultowym makijażu oczu, to nic nie może się równać ze zmysłowym makijażem smokey eye. Zrobisz go dzięki kruczoczarnej Smokey Eye Mascara i kredce do oczu Smokey Eye Kajal Liner.

Bobbi Brown Smokey Eye Mascara

Wyjątkowość Smokey Eye Mascara polega na tym, że za zaledwie jednym pociągnięciem szczoteczki idealnie rozdziela rzęsy i zapewnia im niesamowitą objętość, dzięki wykorzystaniu naturalnej kombinacji gum, wosków i olejków, takich jak wyciąg z korzenia cykorii i guma arabska. Zawartość tej naturalnej mieszanki i pudrów zapewnia Smokey Eye Mascara kremową konsystencję, co pozwala warstwową aplikację i osiągnięcie niesamowitych rezultatów.

Szczoteczka Smokey Eye Mascara składa się jest z dwóch części: cylindrycznej i stożkowej/zwężonej końcówki, a każda z nich pełni wyjątkową funkcję. Część cylindryczna chwyta i rozczesuje rzęsy, natomiast mała zwężona końcówka dociera nawet do najkrótszych i najbardziej niedostępnych rzęs. Takie połączenie umożliwia poprawne rozprowadzenie tuszu, aby przy każdym pociągnięciu szczoteczką rzęsy pokrywała maksymalna ilość formuły, gwarantując tym samym spektakularny efekt.

Cena: 115 zł

Bobbi Brown Smokey Eye Kajal Liner

Smokey Eye Kajal Liner został opracowany z wykorzystaniem nasion palmy i wosku z owocu japońskiego, a także wysoko skoncentrowanego pigmentu, aby stworzyć kremową, łatwą do rozcierania formułę. Ta niewysuszająca mieszanka zapewnia jedwabiście gładką aplikację dokładnie tam, gdzie chcesz, bez potrzeby szarpania i naciągania powieki oraz intensywny, równomierny efekt kolorystyczny.

Jak go stosować? Obrysuj oczy od zewnętrznych do wewnętrznych kącików, trzymając się jak najbliżej linii rzęs. Aby uzyskać wyrazisty efekt smokey eye, delikatnie rozetrzyj liner przy użyciu wbudowanej gąbeczki. Dokończ, aplikując Smokey Eye Mascara.

Dostępny w 6 kolorach: Noir, Black Coffee, Pacific, Black Amethyst, Jade and Storm. Cena: 106 zł

Tagi: , , , , , ,

Newsletter

Zapisując się do newslettera potwierdzam, iż zapoznałam/em się z regulaminem i zgadzam się z jego postanowieniami.

Popularne

Zobacz także

O beautylovin.pl

Na Beautylovin.pl znajdziesz informacje o makijażu, włosach i pielęgnacji. Piszemy także o urodowych trendach, nowościach kosmetycznych, sposobach na urodę gwiazd i publikujemy recenzje kosmetyków.