The Falsies Feather-Look – pierwszy żelowy tusz do rzęs od Maybelline

Dzięki rewolucyjnej nowej formule The Falsies Feather-Look Maybelline New York wyznacza całkiem nowe znaczenie objętości rzęs. Przywitaj efekt rzęs lekkich jak piórko!

Efekt sztucznych rzęs na nowo

Maybelline New York wprowadza innowację – tusz do rzęs z formułą żelu-musu, która zawiera o 40% mniej twardych wosków, aby uzyskać efekt pełnych i bujnych rzęs miękkich w dotyku, bez ich obciążania.

Opatentowana szczoteczka Flexor zawiera setki miękkich włosków, aby delikatnie przesuwać się po rzęsie. Konsystencja żelu-musu sprawia, że formuła równomiernie i jednolicie rozprowadza się po rzęsach od nasady aż po końce. Flexor maluje rzęsy podczas każdego pociągnięcia, aby nie narażać je na ciągnięcie czy szarpanie.

Cena: ok. 30 zł

Źródło: informacje prasowe.

Tagi: , ,

 • Justyna

  Najlepszy tusz jaki miałam!! Rzęsy pięknie rozdzielone , mam długie rzęsy i po pomalowaniu tym tuszem wygladaja faktycznie jak sztuczne. Tusz się nie osypuje nie kruszy jest lekki naprawde polecam!!

 • Monika

  Zastanawiam się, czy kupić ten tusz, ale nie wiem, czy szczoteczka nie jest za duża. Pewnie brudzi powieki

 • weronika

  Gdzie go można kupic? 🙂

 • klaudia

  najlepszy tusz jakikolwiek mialam! inne z tej serii naprawde sie chowaja. million lashes tez! ten sie nie kruszy nie skleja rzes pogrubia.szczoteczka jest ok. niedrogi jak na swoja jakos polecam!

Newsletter

Zapisując się do newslettera potwierdzam, iż zapoznałam/em się z regulaminem i zgadzam się z jego postanowieniami.

Popularne

Zobacz także

O beautylovin.pl

Na Beautylovin.pl znajdziesz informacje o makijażu, włosach i pielęgnacji. Piszemy także o urodowych trendach, nowościach kosmetycznych, sposobach na urodę gwiazd i publikujemy recenzje kosmetyków.