Jak malować dolne rzęsy?

Mimo że dolne rzęsy to tak drobny element, źle pomalowane mogą zepsuć cały makijaż. Osypany tusz i rozmazane podkówki nikomu nie dodają urody! Dlatego zobacz, jak i czym malować dolne rzęsy, żeby makijaż wyglądał perfekcyjnie.

Użyj tuszu wodoodpornego. On, w przeciwieństwie do tradycyjnych, nie osypuje się i nie rozmazuje. Pamiętaj jednak o tym, że takie tusze szybko wysychają, więc zmieniaj je regularnie. Jeśli nie możesz się przekonać do tuszu wodoodpornego, to zabezpiecz rzęsy pomalowane zwykłym tuszem odrobiną transparentnego pudru.

Zlikwiduj grudki. Trudno ich uniknąć, więc po pomalowaniu rzęs, usuń ewentualne grudki palcami, lekko szczypiąc rzęsy.

Nie maluj do końca. Nie kieruj się szczoteczką od góry do samego dołu, ale zatrzymaj się mniej więc na 3/4 długości. Wtedy rzęsy nie będą wyglądały na nienaturalnie długie.

Wybierz odpowiednie narzędzie. Makijażyści do malowania dolnych rzęs często używają pędzla w kształcie wachlarza lub specjalnego tuszu do dolnych rzęs.

 

 

Źródło: www.allure.com

Tagi: , , , ,

Newsletter

Zapisując się do newslettera potwierdzam, iż zapoznałam/em się z regulaminem i zgadzam się z jego postanowieniami.

Popularne

Zobacz także

O beautylovin.pl

Na Beautylovin.pl znajdziesz informacje o makijażu, włosach i pielęgnacji. Piszemy także o urodowych trendach, nowościach kosmetycznych, sposobach na urodę gwiazd i publikujemy recenzje kosmetyków.