Jak zrobić fale bez lokówki?

Żeby zrobić fale nie musisz mieć lokówki. Umyj włosy, zapleć warkocze lub zrób koczek i idź spać. Rano włosy będą pofalowane, błyszczące i zdrowe!

1. Warkocz – umyj włosy, nałóż na nie odżywkę bez spłukiwania i wysusz. Kiedy będą prawie suche, podziel je na dwie części, zapleć dwa warkocze i zwiąż je miękką gumką. Rano włosy będą mocno pofalowane. Jeśli chcesz, żeby fale były większe, zrób luźne warkocze.

2. Koczek – to opcja dla tych dziewczyn, które mają dłuższe włosy. Susz włosy, a kiedy będą w połowie suche nałóż na nie lekką piankę do włosów. Opuść głowę, rozczesz włosy i zbierz je na czubku głowy. Zwiń je w ścisły koczek i zabezpiecz gumką. Rano włosy będą ułożone w duże fale.

3. Świderki – postępuj tak, jak w przypadku warkoczy, ale skręć włosy kierując się od twarzy. Potem opleć je wokół siebie, żeby powstały dwa małe koczki. Zabezpiecz je gumką i idź spać.

Zdjęcie: 1

Tagi: , ,

Newsletter

Zapisując się do newslettera potwierdzam, iż zapoznałam/em się z regulaminem i zgadzam się z jego postanowieniami.

Popularne

Zobacz także

O beautylovin.pl

Na Beautylovin.pl znajdziesz informacje o makijażu, włosach i pielęgnacji. Piszemy także o urodowych trendach, nowościach kosmetycznych, sposobach na urodę gwiazd i publikujemy recenzje kosmetyków.