Jak zrobić fryzurę w stylu modelek Victoria’s Secret?

Już 4 grudnia najważniejszy pokaz bielizny – Victoria’s Secrets! W oczekiwaniu na piękne modelki i występy gwiazd przedstawiamy krok po kroku jak zrobić seksowną fryzurę w stylu Mirandy Kerr, Adriany Limy czy Alessandry Ambrosio.

1. Nałóż odżywkę przed szamponem

Żeby włosy były uniesione i pełne życia, nie może być na nich pozostałości produktów do stylizacji.Odżywka robi wiele dobrego dla włosów, ale także obciąża, więc nakładaj ją przed szamponem, to sprawi, że włosy będą uniesione. Wybierz szampon i odżywkę nadające objętość, unikaj natomiast tych głęboko odżywiających, trudno je zmyć, obciążają i sprawiają, że włosy są zbyt miękkie, żeby były uniesione. Jeśli twoje włosy potrzebują bardziej intensywnej pielęgnacji, zamiast odżywki wybierz olejek.

 

2. Użyj pianki (w dużych ilościach)

Włosy osusz, spryskaj u nasady sprayem ułatwiającym układanie i nałóż piankę. Wybierz taką, która pielęgnuje i nadaje objętość. Wyciśnij trochę na dłoń, zanurz w niej grzebień i rozprowadź na włosach.

 

3. Wysusz włosy

Zdejmij końcówkę z suszarki, pochyl głowę i wysusz włosy. Kiedy będą w 80 procentach suche, nałóż końcówkę na suszarkę. Weź dużą, okrągłą szczotkę z naturalnego włosia i wyciągaj na niej pasma. Nie musisz być dokładna, włosy aniołków Victoria’s Secret są niedbałe, a przez to supersexowne! Susz włosy trochę dłużej niż zazwyczaj.

4. Nakręć pasma na wałki

Nakręć włosy, kiedy są jeszcze ciepłe. To utrwali fryzurę. Jeśli masz włosy o długości do brody, wybierz średnie wałki, na dłuższe włosy możesz nakręcić  największe wałki.

 

5. Skręć włosy lokówką

Po zdjęciu wałków nakręcaj niektóre pasma na lokówkę. Im większą średnicę lokówki wybierzesz, tym większe będą loki. Jeśli chcesz stworzyć look jak najbardziej zbliżony do modelek Victoria’s Secret, wybierz lokówkę o średnicy 2,5 cm.

 

6. Dodaj (jeszcze więcej) objętości

Uzyskasz ją dzięki dodaniu kilku pasm z naturalnych włosów. Umieść je na wysokości uszu. To nie tylko przedłuży, ale także doda objętości włosom.

 

Źródło: www.allure.com

Tagi: , , , , , , , , ,

Newsletter

Zapisując się do newslettera potwierdzam, iż zapoznałam/em się z regulaminem i zgadzam się z jego postanowieniami.

Popularne

Zobacz także

O beautylovin.pl

Na Beautylovin.pl znajdziesz informacje o makijażu, włosach i pielęgnacji. Piszemy także o urodowych trendach, nowościach kosmetycznych, sposobach na urodę gwiazd i publikujemy recenzje kosmetyków.